CANLI | Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk açıklamalarda bulunuyor

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve Fernando Muslera Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak Manchester United maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

Okan Buruk’un açıklamaları şu şekilde:

“HEDEFİMİZ TARAFTARIMIZIN ÖNÜNDE KAZANMAK”

“Maddi ve manevi anlamda bizim için çok özel karşılaşma. Kazandığımız takdirde yolumuza Avrupa’da devam edeceğiz. Manchester United ilk maçtan biraz daha farklı olacak. Kendi oyunumuzu geliştirmek ve iyi oynamak istiyoruz. Hedefimiz kazanmak. Çok iyi bir takıma karşı oynayacağız ama kendi taraftarımızın önünde kazanmak istiyoruz.”

“OYUNCULARIMIN İYİ PERFORMANS SERGİLEYECEĞİNDEN EMİNİM”

“Bu kadar iyi bir kadroya sahipseniz hep soru işareti olacak çünkü hepsi oynadığında iyi performans sergileyecek kapasiteye sahip. Kim başlayacaksa başlasın bu takım için en iyisini yapacağına eminim. Kadro tercihini bu akşam yapacağız. Soru işaretleri her bölgede her yerde olabilir ama önemli olan performanslar. Başlayan oyuncular olacak devam eden oyuncular olacak. Oyuncuların performanslarının yukarı gittiğini görüyoruz. Her bölgede rekabetin olması oyuncuyu geliştiren bir şey.”

Fernando Muslera’nın açıklamaları şu şekilde:

“Okan hocanın söylediklerine katılıyorum. Manchester United maçında ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Şampiyonlar Ligi kulüpler arasındaki en güzel turnuva. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

“Kariyerinizde birçok maç oynuyorsunuz, Sadece Şampiyonlar Ligi’nde değil milli takımla Dünya Kupası’nda da oynuyorsunuz. Bireysel olarak bu tarz maçlarda gelişiyorsunuz. Büyük takımlara karşı oynayarak deneyim kazanıyorsunuz. Kariyerimden gurur duyuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir